nasze dane kontaktowe
Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas:

Starpharma Sp. z o.o.
ul. Stawki 2, 23 piętro
00-193 Warszawa

Napisz:

biuro@starpharma.pl

Zadzwoń:

tel.: (0-22) 403 63 02
fax: (0-22) 403 63 02

Napisz do nas

  social media
  Szukaj nas na:
  słodycze mogą być zdrowe!
  Nasze produkty kupisz w:

  Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas najważniejsze

  Producent lizaków

  Misją firmy Starpharma jest tworzenie zdrowych i innowacyjnych produktów, które spełniają oczekiwania klientów. W naszą pracę wkładamy serce, doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm. Dbamy o najwyższą jakość, wspieramy zdrowie i jego ochronę.

  Pomysł na zdrowe, bezcukrowe słodycze narodził się na bazie naszych osobistych doświadczeń oraz dążenia do:

  • zdrowego stylu życia,
  • prawidłowych nawyków żywieniowych,
  • ograniczenia spożycia cukru w diecie dzieci.

  Firma Starpharma – świadomy i dbający o zdrowie konsumentów producent suplementów diety dla dzieci Zdrowy Lizak Mniam-Mniam – stara się popularyzować korzyści wynikające z kompleksowej troski o zdrowie dzieci oraz aktywnie zwiększać świadomość społeczną w tym zakresie.

  Fabryka lizaków dla dzieci

  W szerokiej gamie naszych pysznych i zdrowych lizaków z ksylitolem zamiast cukru, każdy znajdzie ciekawą propozycję dla siebie. Oferujemy bogaty wybór owocowych smaków i atrakcyjnych form lizaków. Walory smakowe idą w parze ze zdrowym składem tych przepysznych, bezcukrowych smakołyków. Ich pozytywny wpływ na zdrowie dzieci to wynik zastosowania tylko fińskiego ksylitolu oraz stewii, naturalnych aromatów, suszonych owoców, jak również dodatku witamin, minerałów i wyciągów roślinnych.

  LIZAK DLA ZDROWYCH ZĘBÓW

  Jesteśmy dumni, ponieważ Zdrowy Lizak Mniam-Mniam jako jedyny na rynku posiada Znak Akceptacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Został on przyznany na podstawie przeprowadzonego badania klinicznego, które potwierdziło pozytywny wpływ Zdrowego Lizaka na profilaktykę zdrowia zębów. Jest to między innymi efekt działania fińskiego ksylitolu wspierającego mineralizację zębów.

  Produkcja zdrowych lizaków

  Produkcja zdrowych lizaków odbywa się według międzynarodowych standardów technologicznych, z zachowaniem zasad GMP (dobrej praktyki produkcyjnej) oraz systemu HACCP (Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). Spełnienie tych standardów gwarantuje zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego i najwyższej jakości naszych produktów.

  Jako producent lizaków jesteśmy niezwykle dumni z zaufania dzieci i rodziców, które daje nam motywację do dalszej pracy i rozwoju – wprowadzania kolejnych smaków i wzbogacania składów Zdrowych Lizaków.

  Bądźmy w kontakcie! Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

  Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.